קבוצת לחמן הוקמה בראשית שנות הארבעים ע"י מר מרדכי לחמן ז"ל, מומחה לייצור מבלטים ובמשך השנים שעברו התפתחה תוך שהיא תופסת מקום של כבוד בענף המתכת בישראל. בנו בכורו של מרדכי, יחיעם ז"ל, היה הראשון מבני הדור השני להצטרף לעסקיי אביו ומאוחר יותר עשו זאת גם אחיו דורון וארז ובנו זהר לחמן. הקבוצה מרכזת כיום את פעילותה בחמישה מפעלים הקשורים כולם לענף המתכת:
"מ.לחמן" - עוסק בייצור מוצרי מתכת לענף החשמל, התקשורת והזיווד האלקטרוני.
"הדייקן" - מפעל מתכת לחלקי חילוף.
"אדים" - מפעל לייצור ושווק ציוד לכבוי אש.
"סינוס"- עוסק בייצור שסתומים למנועי בערה פנימית (I.C Engine Valves), תאי שריפה למנועים ובציפויי PVD מיוחדים למתכות (P.COAT).
"ארדונן ישראל" – מפעל המייצר זיווד אלקטרוני ברמה תעופתית גבוהה במיוחד.
עם לקוחות הקבוצה נמנים מיטב החברות והגופים העסקיים בישראל, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי/לאומי. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מסורת ארוכה של יושרה מקצועית וטכנית חסרת פשרות המשולבת בהגינות עסקית ואנושית.
"ארדונן הודו" – ארדונן הודו היא חברה חדשה מבית היוצר של ארדונן ישראל כחלק מקבוצת לחמן. מטרתה היא לספק שירותי גומלין לתעשיות הבטחון, התעופה והחלל. ארדונן היא חברת הנדסה והבטחת איכות אשר מפעילה מספר לא מבוטל של חברות יצרניות בהודו. כל אלה תחת מטריית הידע וההנחיה של קבוצת המפעלים שלנו בישראל. מגוון השירותים אותם אנו מציעים כוללים יציקה, חישול, הרכבות הכוללות ריתום ואלקטרוניקה, עיבוד שבבי, הבטחת איכות, שרותי מעבדה ועוד.
"קונטק זיווד אלקטרוני" – עוסקת בייצור ארונות תקשורת, ארונות מחשבים וכל האביזרים הנדרשים לתחום התקשורת. כמו כן משמשת קונטק כקבלן משנה לייצור מארזים ומכלולים ממתכת למוצרים של לקוחותיה.